Чи справді термозахист для волосся захищає локони від термічного впливу

Більшість фахівців, які надають послуги, пов'язані з волоссям, рекомендують своїм клієнтам використовувати термозахист перед укладанням гарячими інструментами або сушінням пасом феном. Перукарі розвіяли популярний міф про цей засіб, інформує Ukr.Media.

Експерти зазначили, що термозахист справді потрібно використовувати, проте багато хто не розуміє, як насправді працює цей засіб. Так, існує думка, що він повністю захищає волосся від термічного впливу.

Це не зовсім так. Термозахист допомагає розподілити тепло рівномірніше по волоссю, щоб ви не перегріли певні ділянки. Якщо ви візьмете, наприклад, випрямляч, затиснете ним пасмо в одному місці й триматимете його так кілька хвилин, ніякий термозахист не допоможе. Якщо нанести цей засіб і акуратно проводити випрямлячем по волоссю, ви прогрієте його рівномірніше і не спалите, оскільки термозахист допомагає відвести тепло від точки нагріву, розповіли перукарі.

Термозахисні засоби необхідно наносити на вологе волосся і розподіляти по всій довжині. Робити це потрібно і в тому разі, якщо ви збираєтеся висушити пасма холодним повітрям. Якщо ж ви плануєте спочатку використовувати фен, а після цього накрутити пасма плойкою, у повторному нанесенні термозахисту немає потреби.

Джерело