Через російську атаку постраждали сім енергетиків

Через російську атаку постраждали сім енергетиків

Фото: ДТЕК Сім енергетиків отримали поранення

Поранені перебувають в лікарні з травмами різного ступеня важкості, один з них – у важкому стані.

В результаті ракетно-дронової атаки російських загарбників було поранено сім енергетиків. Про це повідомило Укренерго у четвер, 20 червня.

У компанії уточнили, що головною ціллю ворога знову були електростанції. Пошкоджено обладнання на енергооб’єктах у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях. Є пошкодження в мережах обленерго у Київській області. 

Зараз енергетики проводять огляд пошкоджень. Там, де дозволяє безпекова ситуація, розпочато аварійно-відновлювальні роботи. 

Відновлено енергопостачання знеструмленим споживачам у Дніпропетровській та Вінницькій областях. Триває заживлення споживачів у Київській області. 

“Під час атак на двох енергооб’єктах постраждали сім енергетиків. Наразі вони перебувають в лікарні з травмами різного ступеня важкості, один у важкому стані”, – йдеться у повідомленні. 

Станом на ранок через негоду знеструмлено два населені пункти в Чернігівській області. З інших причин без енергоживлення 488 населених пунктів. Зокрема, через бойові дії: є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Київській, Сумській і Харківській областях.

Протягом доби Україна імпортує електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 27573 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1700 МВт.

Нагадаємо, після сьогоднішньої атаки Укренерго збільшило час відключень електроенергії в регіонах. Загалом заходи обмеження будуть діяти по всій території України до 24:00.

Джерело