Частина Донеччини знеструмлена

Частина Донеччини знеструмлена

Фото: Вадим Лях, Фейсбук Частина Донецької області залишилась без світла

Близько 3 години ночі сталось аварійне відключення ПЛ-110 кВ, яка живить м.Костянтинівку та колишній Костянтинівський район.

Костянтинівка та колишній Костянтинівський район Донецької області залишились без світла, а Дружківська громада – без опалення. Про це повідомляє Костянтинівська міська військова адміністрація.

Зазначається, що близько 3 години ночі сталось аварійне відключення ПЛ-110 кВ, яка живить м.Костянтинівку та колишній Костянтинівський район.

Як заявили в МВА, аварійно-відновлювальні роботи проводяться, але ділянка на якій проводиться пошук місця пошкодження велика – десятки кілометрів. Орієнтований час відновлення близько о 17:00. Працівники ДТЕК докладають зусиль, аби світло з’явилось скоріше.

За даними Дружківської міської військової адміністрації, через нестабільну роботу електромережі по місту призупинені котельні. РЕС працює над стабілізацією ситуації.

В свою чергу голова Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях повідомив, що з ночі 15 грудня знеструмлені: Билбасівка, Мирне, а також мікрорайони: Лісний, Словкурорт, частково Північний та Цілинний.

“Через знеструмлення підстанції Маяцького водогону без води залишається мікрорайон Лісний. У цілому в подачі води на місто можливі перебої”, – зазначив він.

За даними Укренерго, росіяни вночі знову обстріляли разом з містом-супутником одну з теплоелектростанцій, є пошкодження обладнання.

“Після ремонту протягом доби повернулись в роботу два блоки на ТЕС, а також дві ТЕЦ в південному та західному регіонах. Натомість три інших енергоблоки на ТЕС в різних регіонах вийшли в аварійний ремонт”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, станом на ранок у п’ятницю 15 грудня в Україні без енергопостачання залишаються 800 населених пунктів. 

У середу в Україні без світла було майже 700 населених пунктів. Аварійно відключалось обладнання на одній з ТЕЦ, але її вже повернули у роботу.

Джерело