Час для змін: 5 весняних ідей для фарбування волосся

Зовсім скоро настане весна, і вам пора подумати над оновленням образу, щоб сяяти разом з березневим сонцем!

Теплий блонд

Ми втомилися не тільки від холоду, але і від крижаних відтінків блондинок. Холодний блонд втрачає свою актуальність, а світлі теплі тони в цьому сезоні на піку популярності. Попросіть свого майстра добитися ефекту золотих відблисків, як у Хейлі Бібер, – і ви отримаєте колір, який виглядає більш природно і зовсім по‑новому, інформує Ukr.Media.

Мідно-червоний

Тут працює той же девіз: більше тепла! Якщо у вас руде волосся, зробіть їх відтінок ще більш вогненним. Але при прийнятті такого рішення врахуйте тон шкіри. Колорист допоможе визначити, який з мідних варіантів вам більше підходить: рожевий, золотистий або іржава мідь. А може, ви знайдете інший, унікальний відтінок?

Все в пастель!

Райдужне волосся, як і раніше в моді, якщо у вас щосили грає весняний настрій, сміливо приймайте яскраві рішення. Але врахуйте нюанси майбутнього сезону: замість супернасиченого відтінку виберіть більш м'який і легкий тон (все-таки на вулиці весна). Колористи пророкують популярність пастельно-рожевого і синього.

Темні корені

Вони повернулися в моду! Зустрічайте новий тренд і більше не переживайте щодо відрослих коренів. Комбінуючи з колористом темний і світлий тони, ви можете поступово перейти до свого природного відтінку. А якщо ви не хочете чекати, поки коріння проявляться природним чином, попросіть майстра трохи відтінити прикореневу зону під час найближчого фарбування.

Глибокі темні і шоколадні тони з ефектом сяйва

Щоб відтінити і поглибити темний шоколадний відтінок, колорист може виділити кілька пасм навколо обличчя, пофарбувавши їх у більш світлий тон. Візуально це створить ефект сяючого і об'ємного волосся, особливо якщо ви будете користуватися спеціальними засобами для фарбованого волосся, що підтримують колір і додають особливий блиск локонам.

Джерело