Буданов оцінив готовність Росії воювати два роки

Буданов оцінив готовність Росії воювати два роки

Фото: Lb.ua / Макс Требухов Росіяни мають проблеми з ресурсами для війни, повідомив Кирило Буданов

Росіяни свої кошти прискіпливо рахують, хоч і здається, що ні, зазначив очільник української розвідки.

Країна-агресор Росія не планує вести війну проти України у 2025 році. Таку думку висловив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов, повідомляє Lb.ua у четвер, 14 грудня.

“Можу вам єдине сказати: планів вести війну у 2025 році Російська Федерація станом на зараз не має. Можливо, під кінець 2024 року, якщо нічого не зміниться, вони будуть це коригувати. Але наразі планів таких у них немає”, – заявив Буданов у рамках дискусії “2024: виклики і перспективи”.

За його даними, росіяни мають проблеми з ресурсами для війни.

“Вони так само мають проблеми. Проблеми не так з підтримкою суспільства, бо думка пересічного росіянина мало кого цікавить. Питання в ресурсах, тому що ця війна дуже дорога. І ресурси там не є необмеженими. Можливо, трішки грубо пролунає, але ми воюємо за чужий кошт, а вони – за свій. І свої кошти вони рахують, хоч здається, що ні. І дуже прискіпливо”, – сказав очільник розвідки.

Нагадаємо, сьогодні президент РФ Володимир Путін розповів про “актуальні задачі” війни в Україні. За його словами, Україна вже “майже не виробляє зброї” і скоро нібито залишиться без допомоги Заходу.

Також Путін промовився про сотні тисяч втрат за час війни в Україні.

Джерело