Битва за Покровськ: бої зосереджені у двох місцях

Битва за Покровськ: бої зосереджені у двох місцях

Фото: 36 ОБрМП ЗСУ утилізують російських загарбників у цілодобовому режимі

Покровський напрямок залишається найгарячішою точкою всієї лінії зіткнення – там вже відбулося 24 ворожі атаки.

З початку поточної доби російські агресори організували 62 штурми вздовж майже всієї лінії фронту. Бої точаться на 11 напрямках, повідомив Генштаб ЗСУ у четвер, 11 липня.

Так, на Харківському напрямку загарбники здійснили три безуспішних штурми у районах Вовчанська та Глибокого. Ворог завдав уже 14 авіаударів – скинуто 28 КАБів в районах восьми різних населених пунктів.

На Куп’янському напрямку росіяни безуспішно намагаються покращити своє тактичне положення в районах Синьківки та Берестового. Наростили кількість штурмових дій до чотирьох. Половину з них підрозділи Сил оборони успішно відбили, два штурми, біля Берестового, ще тривають.

На Лиманському напрямку ворог провів п’ять атак біля Макіївки і Невського, дві з яких ще тривають.

На Сіверському напрямку агресори продовжують штурми неподалік Роздолівки та Верхньокам’янського. Кількість боєзіткнень зросла до трьох.

На Краматорському напрямку відбулось три бойових зіткнення.  Ворог атакує Часів Яр та Іванівське. Бої ще тривають.

На Торецькому напрямку росіяни провели по чотири атаки біля Північного та Торецька. Точаться бої. Ще один штурм наші воїни відбили неподалік Залізного.

Покровський напрямок залишається найгарячішою точкою всієї лінії зіткнення – 24 ворожі атаки. Росіяни концентрують зусилля в районах Новоолександрівки та Прогреса, намагаються противнути оборону ЗСУ за підтримки авіації.

“Українські воїни міцно тримають зайняті рубежі і завдають ворогу відчутних втрат”, – зазначили у Генштабі. 

На Курахівському напрямку кількість боєзіткнень збільшилась до шести. Відбито всі атаки ворога біля Красногорівки, Георгіївки, Костянтинівки та Парасковіївки.

На Времівському напрямку росіяни здійснили чотири безуспішних наступальних дії неподалік Водяного, Костянтинівки та Урожайного.

На Оріхівському напрямку противник атакував у бік Гуляйполя. Успіху не мав.

На Придніпровському напрямку бомбардувань зазнали Тягинка і Токарівка.

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Нагадаємо, втрати Росії на війні перевищили 555 тисяч бійців. Тільки за добу 10 липня додалося понад 1100 “хороших росіян”.

Джерело