Біля кордону з Румунією затримали фуру з десятками чоловіків

Біля кордону з Румунією затримали фуру з десятками чоловіків

Фото: ДПСУ Чоловіки понесуть адміністративну відповідальність

“Туристами” виявились мешканці 12 областей України. Стосовно двох переправників відкрили кримінальну справу.

В Одеській області прикордонники Ізмаїльського загону зупинили біля кордону з Румунією вантажівку, у якій знаходилось понад 40 чоловіків. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у п’ятницю, 14 червня.

Вказано, що охоронці кордону зупинили вантажівку марки Renault неподалік населеного пункту Новосельське Ренійської громади.

“Водій, мешканець Болградського району, замість зерна в причепі перевозив до кордону 41 чоловіка віком від 18-60 років. “Туристами” виявились жителі Київщини, Одещини, Луганщини, Донеччини, Запоріжжя, Херсонщини, Харківщини, Кіровоградщини, Чернігівщини, Житомирщини, Черкащини та Волині”, – йдеться у повідомленні.

Стосовно двох фігурантів направлено повідомлення до Нацполіції за статтею незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ст.332 КК України).

“Щодо інших порушників  прикордонники склали протоколи за ст. 204-1 КУпАП Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”, – додали у ДПСУ.

Нагадаємо, на поточному тижні на Закарпатті десятки чоловіків прорвали кордон. Вантажівка ГАЗ-66 опинилася на території Угорщини. А місцеві прикордонники затримали 32 українців.

На кордоні з Угорщиною в Тисі виявили чергового потопельника

Джерело