Біля Авдіївки фронт рухається в обидва боки – ЗСУ

Біля Авдіївки фронт рухається в обидва боки - ЗСУ

Фото: Getty Images В Авдіївці вкрай важка ситуація

Лінія бойового зіткнення рухається не лише в один бік, як комусь може здатися, зазначив Дмитро Лиховій.

В районі Авдіївки зберігається динамічна ситуація і фронт рухається в обидва боки. Про це сказав речник Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону в понеділок, 12 лютого.

“Ситуація динамічна. Ми бачимо наміри ворога, бачимо, куди він хоче просунутися, щоб перерізати логістичну артерію постачання в Авдіївці насамперед, і забезпечити якесь оперативне оточення. Але відбуваються заходи протидії, боєзіткнення, і лінія бойового зіткнення рухається не лише в один бік, як комусь може здатися”, – сказав Лиховій.

Він додав, що в останні дні росіяни знову змінили тактики: якщо раніше застосовувалась тактика малих піхотних груп, то в останні дні все більше залучається бронетехніка.

Як відомо, з жовтня 2023 року росіяни активно штурмують Авдіївку. За цей час ворог втратив десятки тисяч військових вбитими і пораненими та сотні одиниць бронетехніки.

На минулому тижні в ОСУВ Таврія визнали, що нині бої в Авдіївці відбуваються уже в межах міської забудови. При цьому стверджувалось, що в Авдіївці ще далеко до “все пропало”.

Джерело