Безугла поскаржилася на Сирського у ДБР

Безугла поскаржилася на Сирського у ДБР

Фото: facebook.com/bezuhlamariana Мар’яна Безугла подала на Сирського заяву в ДБР

Приводом стало те, що начебто командирам було дано наказ не пускати її на територію військових ооб’єктів.

Народна депутатка Мар’яна Безугла заявила, що подала заяву у Державне бюро розслідувань на головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського. Про це Безугла у неділю, 30 червня, написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, заява стосується порушення Сирським статті 351 Кримінального кодексу України, а саме перешкоджання діяльності народного депутата України.

“Невиконання службовою особою законних вимог народного депутата України, депутата місцевої ради, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації караються штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк”, – сказано в пості депутатки.

Вона також опублікувала нібито скриншоти повідомлень неназваних військових командирів, у яких йдеться про заборону пускати її до військових.

  Раніше Безугла постійно здійснювала нападки на тоді ще головнокомандувача Валерія Залужного. Зокрема, наприкінці листопада Безугла звинуватила Залужного у відсутності плану дій на 2024 рік. Тоді у Раді назвали неприпустимою таку поведінку Безуглої. А у січні Комітет Верховної Ради з питань регламенту одноголосно підтримав відкликання Безуглої з посади заступника голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. 

Джерело