Активно збирав інформацію для фсб рф – повідомлено про підозру мешканцю Дніпра. ФОТО | Події

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та повідомлено про підозру мешканцю м. Дніпро у вчиненні державної зради.

За даними слідства, з лютого по березень 2024 року підозрюваний, будучи прихильником проросійських поглядів та ідей, вступив у злочинну змову з представником держави–агресора.

Діючи на замовлення співробітника фсб рф, він збирав інформацію про місця розташування військової техніки ЗСУ, блокпостів тероборони, об’єктів критичної інфраструктури, а також цивільних та військових об’єктів у м. Дніпро.

Зібрану інформацію, а також фото, відео та координати розташування об’єктів підозрюваний передавав російському куратору через мобільний додаток. Загалом у такий спосіб чоловік встиг передати дані про 4 об’єкти.

Правоохоронці затримали його під час проведення дорозвідки неподалік військово-медичного клінічного центру однієї з військових частин у Дніпрі.

Під час обшуку за місцем проживання чоловіка вилучили мобільний телефон, комп’ютерну техніку, флеш-носії та записи з доказами протиправної діяльності.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело