70 БПЛА: Буданов розповів про атаку на Морозовськ

70 БПЛА: Буданов розповів про атаку на Морозовськ

Фото: PLANET LABS Аеродром Морозовськ 6 та 14 червня

На свіжих супутникових знімках видно місця ударів там, де ще нещодавно стояли російські літаки.

Минулої ночі українські сили використали щонайменше 70 безпілотників для удару по російській авіабазі Морозовськ. Про це у п’ятницю, 14 червня, розповів глава Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в коментарі проєкту The War Zone.

За його словами, операція була розпочата з території України і щонайменше 70, а може і більше українських безпілотників Dragon і Splash завдали удару по аеродрому.

Глава ГУР додав, що наразі триває оцінка збитків: “Ми чекаємо на інформацію” про те, чи були знищені або пошкоджені якісь літаки.

The War Zone зазначає, що аеродром Морозовськ, розташований у Ростовській області Росії, є домом для десятків винищувачів-бомбардувальників Су-34, які є основною зброєю у війні.

Тим часом на знімках від Planet Labs видно пошкодження покриття ангару, що розташований на пероні техобслуговування, а всередині видно два винищувачі-бомбардувальники Су-34.

Також OSINT-аналітик Бреді Афрік опублікував супутникові знімки аеродрому Морозовськ в Ростовській області РФ до та після атаки в ніч на 14 червня.

Раніше повідомлялося, що Морозовську минулої ночі було чути потужні вибухи в районі аеродрому. У місті виникла пожежа.

Зазначимо, що аеродром в Морозовську вже атакували дрони. Це відбулось у ніч з 4 на 5 квітня цього року. Тоді було поранено начальника штабу, співробітника ФСБ та ОМОНу. Один окупант загинув.

Джерело