7 речей в жіночій зовнішності, які чоловіки терпіти не можуть

І якщо говорити про чоловічі переваги в плані жіночої зовнішності, вони можуть кардинально відрізнятися, інформує Ukr.Media.

Однак практично всім без винятку не подобаються наступні 7 речей, які Дівчата можуть вважати жіночними і спокусливими.

Качині губи

Мода на неприродні губи вразила багатьох жінок, що особливо проявляється на всіляких Селфі. У той час як чоловіки роблять кумедні фото з друзями або на стадіоні, спостерігаючи за грою улюбленої команди, жінки вважають за краще фотографувати себе коханих.

І вважають себе красунями, поголовно неприродно витягаючи рідні або поліпшені філерами губи.

Однак губи качечкою в житті і соціальних мережах стали справжнім кошмаром для більшості чоловіків, які вважають за краще бачити на обличчі дівчини милу посмішку, а не два пельмені.

Балетки та взуття на танкетці

Краще ходити босоніж, ніж у взутті цього типу. І якщо носіння балеток можна зрозуміти з міркувань зручності, то у взуття на танкетці немає виправдань.

Щоб стати вище, можна надіти туфлі на підборах, моделей яких задосить на будь-який смак і фантазію. Таке взуття не лише виглядає жіночно і стильно, але і, безумовно, більш практичне, ніж великовагові платформи.

Забагато косметики

Косметика — одна з потужних зброй жіночого спокушання. Однак одна справа — підкреслити природну красу і приховати вади, і зовсім інша — стати імпресіоністом.

Будьте впевнені, що більшість чоловіків вважають за краще бачити поруч з собою симпатичну дівчину, а не абстрактний витвір мистецтва.

Якщо жінка від природи красива, то макіяж взагалі марний, а якщо є явні недоліки (або родзинка!), то надлишковий макіяж тільки погіршить ситуацію. Так що, чим легше макіяж, тим краще.

Забагато парфуму

Надмірне поливання себе духами — виключно жіноча прерогатива! Чоловіки більше ніж жінки не люблять сильні і нав'язливі аромати, особливо якщо вони виходять від коханої жінки.

Так що, милі дами, запам'ятайте, що для спокушання достатньо двох крапель ваших улюблених парфумів або просто аромату чистого тіла.

Суха шкіра

Ви навіть не замислювалися про це, чи не так? А все тому, що жінки часто думають, що чоловіки не звертають уваги на ці дрібниці.

Можливо це і так, але тільки до тих пір, поки не вирішать додати в спілкування трохи романтики і обійняти або приголубити свою жінку.

У чоловічій уяві, в якій з ранніх років жінка представлялася як мила, неземна і ніжна істота, жіноча шкіра повинна бути шовковою. А ось зустріч з суворою реальністю може стати невиліковною травмою для ніжної чоловічої психіки.

Довгі і яскраві нігті

Догляд за нігтями — одне з улюблених занять багатьох жінок, які, однак, не дуже добре розуміють, що довгі, яскраві, прикрашені стразами та іншими будівельними матеріалами нігті, зазвичай, чоловікам не подобаються. Та що вже, вони їх лякають!

Одна справа — витончені нігтики і зовсім інша — мандрівна художня галерея, яку багато жінок так люблять носити на кінчиках своїх пальців. Не кажучи вже про дитячі спогади про казки, в яких відьма завжди малювалася з потворними довгими нігтями.

А оскільки більшість чоловіків в душі все ще діти, візуальне втілення дитячих страхів ніяк не співвідноситься з фразою «і жили вони довго і щасливо».

Плоска попа

Зрозуміло, що не всі жінки можуть похвалитися формами Дженніфер Лопес, але погодьтеся, що між приємною опуклістю і дошкою все ж є різниця.

І хоча багато жінок вважають, що краще взагалі не мати попи, ніж мати її в надлишку, переваги чоловіків абсолютно протилежні. Так що трохи присідань ніколи не зашкодять.

Взагалі жінки часто думають, що худорба — це красиво, що неправильно, тому що канони краси (не ті, що нав'язують телебачення, мода і т.д.) — це округлості в правильних місцях.

Джерело