6 країн, в яких реально можна купити собі дружину

При бажанні можна придбати у тому числі і дружину. І для цього зовсім не потрібно бути мільйонером, достатньо в принципі мати середній гаманець і перебувати в одній із цих шести країн, передає Ukr.Media. 

Індія

Серед жителів Індії понад 85% людей дотримуються традиційних поглядів, згідно з якими дівчина повинна вийти заміж лише за того чоловіка, якого вибере їй рідня. А вибирати, зрозуміло, намагаються тих, хто готовий дати великий викуп, якщо не у вигляді грошей, то хоча б у вигляді худоби.

Філіппіни

Тут дівчата самі йдуть в дружини за гроші. Це зовсім не проституція і не ескорт-послуги, просто дівчина в силу безробіття йде на такий крок, як вийти заміж «за оплатою». Суми зазвичай бувають значними, і договори укладаються на довгий термін. Зараз ця традиція практично зійшла нанівець, але час від часу такі історії все ж спливають на поверхню.

Китай

Скасована нещодавно політика «однієї дитини» і традиційного загальнонаціонально бажання мати чоловіче потомство привели Китай до демографічного дисбалансу: на 100 дівчаток народжувалося 120 хлопчиків. Іншими словами, величезна кількість молодих чоловіків вже в найближчому майбутньому не зможуть знайти собі дружину серед свого народу. В силу цього, всі, кому пощастило народити дівчинку, ставлять величезний за місцевими мірками викуп — 24 тис доларів.

Японія

В Японії мати справжню дружину і дитину — задоволення недешеве, а точніше навіть дуже дороге. Але кмітливі японці вирішили це питання, просто створивши агенства «найму дружини». Самотні чоловіки можуть замовити собі дружину на тиждень. Ходити з нею за покупками, влаштовувати вечірки, вечеряти або гуляти по місту.

Пакистан

У Пакистані справи підуть приблизно так само, як і в Індії. Населення країни міцно тримається за традицією, і дозволяти дівчині виходити заміж згідно з власним вибором ніхто не збирається. І викупи, до речі, платять тут значні. І це не дивлячись на фінансове становище людей.

Афганістан

В Афганістані з жінками також непросто, як і з політикою. Тут у дружини продають в буквальному сенсі. Причому з малих років. Опиратися цьому у жінок немає можливості: вони практично цілком позбавлені прав, а відносини з чоловіками тримається виключно на жорсткому патріархаті.

Джерело