50 річний чоловік виглядає на 20 років. У чому ж його секрет?

Чуандо Тан – фотограф з Сінгапуру, який привернув увагу всього світу до себе не тільки через якісні фотографії інших людей, але й через власні фотографії. Чому це так цікаво, запитаєте ви? Чуандо народився в 1967 році, тобто йому зараз 51 рік, але він виглядає так, ніби йому щойно виповнилося 20. В чому таємниця?

Ми дізналися, як живе ця людина, що він робить, і що він їсть. Можливо, ми відкриємо таємницю вічної молодості від цього "Доріана Грей"?

Як все почалося?

Відомо, що цей сінгапурський чоловік працював моделлю у 1980-х роках; він навіть спробував стати поп-співаком в 90-х роках. Але його сольна кар'єра не тривала довго, і тому Тан вибрав іншу діяльність – фотографію. Одного разу, замість того, щоб публікувати ще одну свою роботу, він опублікував фотографію самого себе, і саме тоді це все і почалося, інформує UkrMedia.

Фотограф поділився в одному із своїх інтерв'ю: "Я зареєстрував обліковий запис Instagram, бо деякі друзі казали мені, що клієнти в наші дні хотіли б знати, наскільки популярним є фотограф. Щоб зробити обліковий запис більш цікавим, я опублікував кілька власних фотографій ".

Користувачі миттєво помітили, що Тан ніяк не виглядає на 51 рік. Деякі люди думають, що це завдяки хорошій генетиці, інші – вважають, що секрет полягає в країні проживання, тому що в Сінгапурі чисте повітря, хороші ліки та продукти високої якості. Але, щоб бути впевненим у цих припущеннях, давайте подивимося, як фотограф проводить свій день.

Він їсть 6 яєць на сніданок

Тан дотримується принципу, що ви є тим, що ви їсте, і вважає, що стан здоров'я людини, як і її зовнішній вигляд, залежить на 70% від їжі, яку вона споживає, і на 30% – від фізичних вправ. Саме тому він їсть 6 круто зварених яєць на сніданок, але лише 2 жовтки (через холестерин). Крім того, він п'є склянку молока, а іноді додає авокадо з ягодами до свого сніданку. Це хороша кількість білка та енергії для початку дня.

Крім яєць, він їсть курку з рисом, овочі на грилі та рибний суп протягом дня. Фотограф визнає, що морозиво – його слабка сторона, і тому він іноді дозволяє собі порцію морозива, але тільки в першій половині дня. Він також уникає кави та чаю, але п'є багато води. Він не палить, не п'є алкоголь, а ще їсть салат зі свіжої зелені на вечерю.

Він витрачає близько 90 хвилин на тренування щодня

Тан практикує силові тренування 4 рази на тиждень або принаймні 3 рази, якщо він занадто зайнятий. Він витрачає не більше 30 хвилин на цю активність. Силові тренування завжди супроводжуються кардіо тренуваннями; однак через пошкодження коліна він не бігає, а просто швидко йде по біговій доріжці. Крім того, він намагається плавати щодня – Тан відвідує басейн по вечорах і плаває там близько години.

Він робить лише те, що йому подобається робити

Можливо, це звучить тривіально, але скільки хто з нас займається лише тим, що ми дійсно хочемо робити? Можливо, це таємниця вічної молодості? Тому що все, що ви робите, впливає на психіку і, отже, на все тіло. Тан каже: "Я пробував багато різних професій і зупинився на тому, що мені дуже подобається. Я люблю людей, люблю спілкування, люблю створювати фотосесії, і люблю фотографувати. Якщо ви робите те, що вам не подобається, тоді ви будете почувати себе погано і, звичайно, це не на користь вашому здоров'ю ».

Він не використовує засоби по догляду за шкірою

Деякі люди впевнені, що Тан зробив пластичну операцію та використовує спеціальну косметику. Але ось що він каже: "Я маю чутливу шкіру, тому я використовую лише дві речі: гель для обличчя та зволожуючий крем".

Одного разу він спробував процедуру Ботокс, але йому не сподобався ефект. З тих пір він не відвідував косметологів. Тим не менше, Тан визнає, що він використовує фарбу для волосся через сиве волосся.

Він не приймає ванну пізно ввечері

Насправді він намагається не лягати спати після 11 вечора і прокидається рано кожен день. Тан впевнений, що робота вночі та перегляди фільмів після опівночі не покращують здоров'я. Щоб добре спати, він не їсть 5-6 годин перед сном.

Чуандо каже: "Повірте мені, що вартує вставати рано вранці. Виспавшись, ви зможете зробити більше речей протягом дня і не працювати вночі ".

То ж у чому секрет?

Як це часто буває – все дуже просто: робота, яку ви любите, здорова їжа, повноцінний сон і фізичні вправи. Джаред Лето, Кріс Еванс, Марго Роббі та багато інших знаменитостей дотримуються подібного способу життя. Ви погоджуєтеся, що всі вони виглядають молодшими від свого реального віку? Крім того, вони всі стверджують, що не вдавалися до ніяких пластичних операцій.

Джерело