5 нових парфумів з ароматами, що запам’ятовуються, які привертають увагу

Point Du Jour від Serge Lutens: евкаліпт, шавлія та чебрець

Аромат Point Du Jour переливається благородними трав'яними відтінками. У ньому багатогранно розкриваються пряні акорди евкаліпта, мускатної шавлії та чебрецю. Класичний фужер, доречний у будь-якій ситуації — бадьорий і надихаючий. Як дзвінке дзюрчання струмка в альпійських горах, інформує Ukr.Media.

Paradis Nuit від Bastille Paris: марсельське мило, кедр та квіти касії

Аромат Paradis Nuit розкривається заспокійливим акордом марсельського мила — цей старт неможливо ні з чим сплутати.

Але коли в композиції починають виявлятися ноти кедра та квітів касії, вона змінює свій напрямок — стає чуттєвою та пристрасною. Справжня екзотика, якої ще не було на наших поличках. Аромат залишає в шлейфі привабливе шоколадне звучання.

Cosmic від Emanuel Ungaro: апельсин, груша та біле вино

У аромату Cosmic квітково-фруктове серце з м'якими пряними півтонами — сміливо та чарівно.

Композиція починає свою гру соковитими фруктами з щіпкою спецій: апельсином, манго та рожевим перцем. Цей оркестр доповнюють стримані ноти груші, ірису та білого вина, а сандалово-ванільна база надає аромату особливої теплоти.

Glam Flower від 100BON: мандарин, троянда та конвалія

Glam Flower — це ніжні квіткові ноти, обрамлені цитрусами, що бадьорять. Аромат ніби переносить на літній луг, де тільки-но сходить сонце. Атмосфера чистої краси та радості.

Композиція розкривається дзвінкими мандариновими акордами, які гармонійно сплітаються з прохолодними, ніби прозорими нотами троянди та конвалії. Короткий аромат, в якому немає нічого зайвого.

Pisces від Tiziana Terenzi: троянда, лаванда та пачулі

Tiziana Terenzi поповнює свою зодіакальну колекцію новим сузір'ям — Рибами. Творчим фантазерам присвячується!

Парфум Pisces звучить як гарна ода ніжності та чуттєвості. Композиція розкривається акордами троянди, шафрану та лимона. У серці пахне сама Італія: шкіра, лаванда та пачулі — дуже емоційно та млосно. А тепла вершкова база з амбри, ванілі та сандалу дарує відчуття гармонії.

Джерело