4 найбільш незвичайних і дивовижних жінок у світі

Ці дами мають досить незвичайні, а часом навіть шокуючі особливості, інформує Ukr.Media.

Енні Хокінс-Тернер

Дивлячись на груди американки Хокінс-Тернер, можна подумати: дуже сильно захопилася операціями. Однак у Енні такі величезні молочні залози від природи. Кожна її молочна залоза важить по двадцять п'ять кілограмів. Об'єм грудей – сто сімдесят вісім сантиметрів. Купити бюстгальтер для американки неможливо. Тому вона замовляє його під замовлення.

Величезний розмір бюста доставляє Енні величезні проблеми. Вона не може нахилитися, їй важко ходити, а сісти в машину для неї практично неможливо.

Еймі Маллинз

Коли Еймі було півтора року, з-за проблем з гомілковими кістками їй ампутували обидві ноги.

Навдивовижу, але дівчина навчилася не лише ходити, а бігати та навіть стрибати з допомогою протезів. У 1996 році на Олімпійських іграх дівчина за сімнадцять секунд пробігла «стометрівку». У довжину ж Маллинз стрибнула на триста чотирнадцять сантиметрів. Американка – прекрасний зразок сили волі й безмежних можливостей людини.

Дуангджей Самаксамам

Мешканка Таїланду живе з величезними руками. Це результат рідкісного захворювання пальців.

Кожна її рука важить десять кілограмів. Жінка не може виконувати найпростіші дії. Допомогти їй ніхто не може. Єдине, що пропонують лікарі – це ампутація. Але Самаксамам на це погоджуватися не хоче.

Анета Флорчик

Ось вже кого «слабкою статтю» точно не назвеш. З мешканкою Польщі Анетою Флорчик взагалі краще не жартувати. Адже вона за хвилину може голими руками скрутити в трубочку цілих п'ять сковорідок.

Полячка є найсильнішою жінкою. Підняти півтонни для неї не проблема. Анета – неодноразовий переможець багатьох змагань з паверліфтингу.

Джерело